Öncelikle Ne sıklıkta Gaz Çıkarılır ve Çıkarılan Gaz Neden Kokar?
Sağlıklı her birey gün içinde ortalama olarak 15-20 kez gaz çıkartır. Bağırsak gazları aslında kokusuzdur ve bileşiminde karbondioksit, hidrojen ve metan gazı bulunur. Bu gazlar sıklıkla kalın bağırsağa ulaşan, sindirilmemiş gıdalar tarafından üretilir.Fakat bağırsakta bazı bakterilerin üremesi ile hidrojen sülfür (H2S) üretimi olur ve bağırsak gazına çürük yumurta gibi kötü bir koku verir.
Peki Yeni ürün Bu Durumu Nasıl Çözüyor?
Salınan gazlar, tıpkı gaz maskelerinde olduğu gibi karbon bazlı bir filtreden geçiriliyor. Üç katmandan oluşan bu iç çamaşırında karbon filtre iki kumaş katman arasına yerleştirilmiş olup bu filtre sayesinde vücuttan salınan gazların filtreden geçerek kokudan arındırılmasını sağlıyor.

Yeni iç çamaşırı sayesinde insanlar artık ‘kim saldı lan’ , ‘oğlum yine kokuttun’ tarzı esprilere maruz kalmak zorunda olmayacaklar. Şaka bir yana bu bir insani ihtiyaç ve bazı zamanlar insanlar bu durumu istemedikleri zaman yaşamak zorunda kalıyorlar. Özellikle kronik sindirim sistemi rahatsızlığı çekenler yada mide rahatsızlığı ve bağırsak rahatsızlığı yaşayanlar için muhteşem bir çözüm.

Tabi Bir Kaç Kullanım Talimatı da Var !!!

Yani talimatlar çok açık;

Ayaktaysanız ayaklar kapalı ve dik bir vaziyette durmalısınız. Eğer oturuyorsanız bacaklar kapalı ve yine dik durmalısınız.

Bu duruşların tabi ki bir amacı var. Vücudunuzdan çıkan gazların tamamının iç çamaşırı tarafından süzülmesi ve süzülmeden herhangi bir gaz çıkışının olmamasını sağlamak. O yüzden bacaklar birleştiriyoruz ki paçadan sızıntı olmasın ve dik durmalıyız ki bel kısmından herhangi bir sızıntı olmadan çıkan gazlar, yeni teknolojiyle süzülüp kokusuz bir hale dönüşsün.

Evet tabi ki yanımızda yürüyen bir insanın aniden hazır ola geçmesi ve kıpırdamadan bir süre bekleyip, yüzünde bir rahatlamayla yola

devam etmesi biraz garip olsa da otururken kullanışlı olabilir. Özellikle stres veren önemli buluşmalar veya  toplantılar öncesi mideyi bozarsanız baya işe yarayabilir.

 

 

Ürünleri incelemek isteseniz tıklayın